Menu
EUR
ANTCUBE - Startset voor bladsnijder mieren - klein

ANTCUBE - Startset voor bladsnijder mieren - klein

€349,90 Incl. btw
Niet op voorraad

ANTCUBE - Startset voor bladsnijder mieren - klein. De set bestaat uit 52 delen Lees meer.

  • Mieren als huisdier al sinds 2009 begint het hier!
  • We verzenden elke werkdag tot 16.30
  • Vaste verzendkosten vanaf €6,99
  • Specialisten in mieren, gratis advies
Do you have a question about this product?

Do you have a question about this product?

Our employee is happy to help you find the right product

Productomschrijving

Inhoud:
3x ANTCUBE Arena 20x20x20cm
3x mierenarena frame 20x20cm
3x mierenpiste hoes 20x20cm
12x bevestigingspunt voor arenadek
1x acryl XT buis - 32/28mm - 1m (gehalveerd)
1x Substraat - Regenwoud - 1 Kg
1x Formicarium korrels 200ml - beige
4x Formicarium pluggen voor 50mm gat
2x Formicarium pluggen voor 27mm gat
2x rooster inzet - 50mm - roestvrij staal
4x Formicarium buisverbinder 3/4″ naar 32mm - recht - grijs
4x Formicarium moer 3/4 inch - grijs
1x Drinkbakje helder 20ml - sponsje
1x Mini thermo hygrometer analoog - display - staand
1x pincet verenstaal - breed - zacht
1x Formicarium pincet - plastic
1x Handloep - 2x - 30mm
1x Mierenuitbraak beschermingsolie 10ml
1x schuimwisser 150x18x2,5mm
1x Sproeier 0,5 liter - messing sproeikop
1x rozenblaadjes 100g - gedroogd
3x Foto achterwand - regenwoud - 20×20

Beschrijving:
Deze uitbreidbare starterset, voor alle bladsnijmierensoorten, bevat naast het optimaal aangepaste formicarium ook de passende accessoires voor het houden van deze mieren. De bakken maken een comfortabele hantering mogelijk bij het bevoorraden en schoonmaken. Door de grote gaten (27 mm) en buizen kunnen de mieren niet alleen goed worden geobserveerd, maar kunnen de dieren ook grote stukken blad verwijderen. De roestvrij stalen rasterinzetstukken zorgen voor een goede ventilatie en zijn robuust tegen mechanische schokken. Zelfs grote kolonies bladsnijmieren, die zeer dol zijn op snijden, kunnen er niet doorheen dringen. De stevige buisverbindingen zijn ook absoluut bijtbestendig. De thermo- en hygrometer in het systeem is absoluut veilig voor kinderen en huisdieren en maakt een eenvoudige regeling van de klimaatwaarden mogelijk. Indien nodig kan de luchtvochtigheid met de sproeifles worden verhoogd.

Belangrijk: Maak het substraat voor gebruik vochtig, zodat het mengsel zich kan vermengen en een stevige grip in de mierenboerderij kan ontwikkelen. Bovendien kan een te droog en stoffig substraat ertoe leiden dat de luchtwegen van de mieren worden geblokkeerd en in het ergste geval kunnen de dieren stikken.

Bericht:
Vanaf 09.01.2018 Nieuwe versie (kubusarena met fotoachterwand, roestvrijstalen roosterinzet, regenwoudsubstraat, nieuwe drinkbak, meterstandaard, etc.).
Vanaf 14.03.2018 = "Artikel rozenblaadjes 100g - gedroogd" werd toegevoegd aan de set.
Per 06.10.2018 = 1x schuimwisser 150x18x2,5mm toegevoegd.

Opmerkingen over de fabricage
Het snijden van glas gebeurt volgens DIN 1249 met een tolerantie van +/- 1mm. Voor extreem kleine mierensoorten is extra uitbreekbeveiliging noodzakelijk.

Reviews

Heb je vragen over dit product?
Of heb je hulp nodig? Neem dan gerust contact met ons op! Stuur een mail naar [email protected] of chat met ons via WhatsApp rechtsonder op de site, we helpen graag!!
Heb je vragen over dit product?
Of heb je hulp nodig? Neem dan gerust contact met ons op! Stuur een mail naar [email protected] of chat met ons via WhatsApp rechtsonder op de site, we helpen graag!!

Recent bekeken

ANTCUBE - Startset voor bladsnijder mieren - klein
ANTCUBE - Startset voor bladsnijder mieren - klein
ANTCUBE - Startset voor bladsnijder mieren - klein. De set bestaat uit 52 delen
€349,90 €289,17
 

Specificaties

0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
Kies uw taal
Kies uw valuta

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

0
Vergelijk
Start vergelijking

Beoordeel ANTCUBE - Startset voor bladsnijder mieren - klein

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!